Proč obojky Pet at School?

Jako ve škole. Váš pejsek vám bude s obojky Pet at School věnovat pozornost, naučí se nové povely, získá základní poslušnost a vychováte z něho psa, se kterým je radost chodit ven, protože vás prostě poslechne na slovo. Elektronické obojky Pet at School oceníte při základním i pokročilém výcviku vašeho psa. Výhodou výcvikových obojků Pet at School je variabilita použití – některé pracují s vibračními signály, jiné používají i elektrostatický impuls. Můžete si proto vybrat takový obojek, který vám i vašemu psu bude plně vyhovovat. Při výcviku oceníte snadné a intuitivní ovládání, odolnosti i skvělý design – to vše výcvikové obojky Pet at School přinášejí.

Praktický výcvikový obojek Pet at School

Výcvikové obojky Pet at School jsou především praktické a snadno ovladatelné, proto si je oblíbili pejskaři po celém světě. Intuitivní ovládání obojku vám umožňuje efektivně reagovat při výcviku psa.

Variabilita impulsů

Obojky Pet at School jsou určené k výcviku, a tak přinášejí hned několik možností volby impulsů. Některé modely pracují především s vibracemi, jiné nabízí hned signály trojího druhu: zvuk, vibraci a elektrostatickou stimulaci.

Automatická stimulace intenzity impulsu

Elektronické obojky Pet at School nabízejí automatické zvyšování intenzity impulsu až v 5 stupních. To oceňují především majitelé psů bez větších zkušeností s výcvikem. Prostým přidržením tlačítka obojek sám zvyšuje intenzitu impulsu, dokud pes nezareaguje.

Obojek, který je viditelný i ve tmě

Když je šero nebo tma, oceníte vysoce svítivou červenou LED diodu, která je součástí obojku. Stisknutím jednoho tlačítka na ovladači ji rozsvítíte, takže ihned uvidíte, kde se váš pejsek pohybuje. Pes tak nemusí mít další, svítící, obojek.

Nejmenší a nejlehčí vysílačka

Ovládání výcvikového obojku Pet at School je rychlé, snadné, pohotové a intuitivní. To umožňuje ovladač malých rozměrů skvěle padnoucí do ruky. Jedná se o vůbec nejmenší a nejlehčí vysílačku, jakou na trhu najdete.

Dosah výcvikového obojku až 200 metrů

Elektronické obojky Pet at School mají dosah 200 metrů, takže jsou vhodné spíše pro méně náročný výcvik v běžných prostorách nebo zástavbě.

Výdrž baterií až 6 měsíců

Výcvikové obojky Pet at School jsou vybavené běžnými 3V bateriemi. Obojek i vysílačka vydrží dlouho v provozu, a to až 6 měsíců při běžném použití. Cena nových baterií se pohybuje kolem 60 korun.

Pohodlné ovládání 1 psa

Elektronické obojky Pet at School byly navržené pro výcvik pouze jednoho psa. Proto nabízí velmi pohotové a rychlé ovládání, které si rychle osvojíte. Pro každou funkci je na ovladači tlačítko zvlášť, takže nedochází k prodlevám, reagujete rychle a přesně.

Kvalita materiálu i provedení obojku

Výcvikové obojky Pet at School dostaly do vínku pevnost a odolnost, a to s ohledem na materiál, z něhož jsou vyrobeny. Obojek je vyrobený z plastu, je pohodlný a pejskovi se dobře nosí. Délka obojku je nastavitelná od 20 až do 65cm.

Obojek do deště i sněhu

Při vývoji bylo myšleno i na výkyvy počasí, takže vysílačky Pet at School můžete bez obav používat při dešti nebo sněhu. Přijímač (obojek) je zcela vodotěsný a je proto ideální volbou pro výcvik psů ve vodě.

Největší
na trhu
Showroom
v Praze
Rychlá
doprava
Produkty
skladem
E-shop

Máte zájem o dvířka pro psy a kočky?

Největší showroom v ČR

Navštivte jedinou specializovanou prodejnu elektronických výcvikových pomůcek. Všechno zboží Vám rádi předvedeme a poradíme s výběrem. I při nákupu na prodejně máte 1 měsíc zkušební dobu, během které je možné obojek bezplatně vrátit či vyměnit.

Kontaktní údaje

Sedmidomky 459/8, Praha, 101 00

Autobus: Bohdalec - 101, 135, 136, 150, 213

Tram: Slavia - 2, 5, 6, 7, 11, 22

Email: info@elektro-obojky.cz

Telefon: +420 216 216 106

Po - Pá: 900 - 1700
So - Ne: Zavřeno